צילום: אפרת נמרוד

נועה מוסקט

ליוגה פנים הגעתי ממש במקרה, בדיוק בזמן כשהתחלתי לתהות אם הקמטים שמצטרפים לפני ולחיי ישארו לנצח, או שיש משהו לעשות בעניין. בוטוקס לא היה מעולם הקטע שלי, אני רגישה מאד לקרמים מסוגים שונים אז קשה לי למצוא תשובה חיצונית לניראות, ותרגילים שונים לאורך השנים אולי הצליחו לעצור קצת את ההזדקנות, אבל הנה הגעתי לגיל שבו המחמאה הכי טובה היא "את נראית נפלא לגילך"… (אף פעם לא הבנתי אם זה יותר מחמיא או יותר מעליב).

שינוי בפנים משנה חיים

ואז מצאתי את פומיקו טקטסו, מי שהמציאה ופיתחה את יוגה פנים בשני העשורים החולפים.
התרגיל הראשון שניסיתי הצליח תוך שבוע ליצור שינוי בפנים. לא האמנתי! למדתי עוד קצת וגיליתי איך מתחילה להיווצר בי מודעות חדשה מבורכת של תפיסה עצמית, התחלתי להתאהב בפנים שלי כמו שהם ולחייך לעולם.
מכאן היה ברור שאני צוללת לעמוק והולכת ללמוד ללמד את הדרך הזו של יוגה פנים.

 

מורה מוסמכת

בשנת 2019 למדתי אצל פומיקו,
נבחנתי והצלחתי
והנה אני מורה מוסמכת ליוגה פנים.

 

נסיון טיפולי משנת 1997, מפתחת שיטת ריפוי מולד

משנות ה-90 אני לומדת שיטות טיפול שונות ומתמחה בתחומים רבים, יש לי הרבה תעודות שמעידות על כך. לאורך השנים אספתי את מה שלמדתי וחיברתי שיטת טיפול שנקראת ריפוי מולד, עוד על השיטה כאן – www.innate-healing.com ואני מצליחה לעזור לאנשים במיוחד בפגיעות לאחר טראומות, מה שמתחבר נפלא ליוגה פנים, כי הפנים משקפות את החיים, לפעמים גם את הטראומות, וזו דרך נפלאה לטפל מבחוץ כדי לגעת בעולם הפנימי בצרה בטוחה ונעימה.

נסיון בהוראה משנת 1991

לצד העולם הטיפולי והאימוני אני מורה. כן, אפילו יש לי תעודת הוראה שמעידה על כך, אבל בעיקר גנים משפחתיים של מורה מלידה, יעידו על כך כל המורים והמורות במשפחה, וכמורה קיים ההרגל הזה שתמיד ממשיכה להיות תלמידה בעצמי. כל הזמן מוסיפה עוד ועוד ידע, כי אין אמת אחת מוחלטת אלא התפתחות תמידית.
אני לומדת ומלמדת טאי-צ'י כבר שנים רבות, בוחנת את יכולת השקדנות וההתמדה שלי, מודעת לכך שהחלק הקשה ביותר הוא להמשיך ולעשות לעצמנו גם כשלא מתחשק.
חלק ניכר מהדרך שלי ביוגה פנים מתמקד בהנאה ובשמחה, כדי שיהיה נעים וטוב להמשיך.

מזמינה אותך למצוא את הדרך שלך ביוגה פנים איתי