שיעור אישי

יוגה פנים מסקרנת אותך ויכול להיות שזה בדיוק מה שחיפשת והנה מצאת, אבל נוח לך לשוחח בשקט ובמרחב פרטי ואישי.

נועה יקרה תודה על ה 5 שיעורים. המטרה שלי היתה להתחיל להזיז תנועות בפנים שהרגשתי שנעלמו לי. אני מרגישה שזה קורה. העברת את השיעורים באופן ממשי וגם בזום בצורה מחבקת, ברורה, מדויקת, מכילה. מדרבנת אך לא לוחצת. והעדות היא שאפילו הפסקה של כמה שבועות באמצע לא הרסה.והעובדה שאני מתאמנת….תודה רבה ושנה נפלאה♥️🫶☀️
תמי

שיעור אישי הכי טוב לך בגלל הפרטיות

יוגה פנים מסקרנת אותך ויכול להיות שזה בדיוק מה שחיפשת והנה מצאת, אבל נוח לך לשוחח בשקט ובמרחב פרטי ופחות מתחבר לך להחשף בקבוצה.

כי רצית התאמה לפנים שלך ולא רק מידע כללי והתנסות, אולי למשהו מאד ספציפי, אולי כדי לקבל חבילת תרגילים לשמור על הפנים המופלאות שלך רעננות לעוד שנים ארוכות, או אפילו כדי להבין מבפנים איך הפנים שלך נראות מבחוץ ואיך לאמץ הרגלים חדשים טובים מעכשיו והלאה.

ליצירת רצף והתמדה – כדאי ומומלץ לרכוש חבילת 5 שיעורים!

תרצה משתפת את החיוך שלה אחרי כמה חודשים של יוגה פנים

אנחנו מכירות כבר שנים, בימים שהחיוך של תרצה האיר את כולם והצחוק התגלגל בחופשיות, וגם בימים לאחר מכן כשהדיבור הפך להיות קשה והחיוך נעצר באמצע הדרך.
7 שנים לאחר השינוי בפניה התחלנו במפגשי יוגה פנים.
שיעורים אישיים מותאמים לכל שלב, עם התמדה מעוררת השראה של תרצה שתירגלה מדי יום לפי ההנחיות, ועם התבוננות פנימית שהתחילה משינוי הבעות הפנים אבל המשיכה להרגלים, לסיפור האישי שעלה בדרך ולאפשרויות שהתחילו להפתח לצד התמורה המופלאה בפנים.
בסרטון הקצר הזה אפשר לראות את ההבדל המשמעותי מתחילת הטיפול לעומת החיוך המדהים שחזר כמה חודשים לאחר מכן.
יוגה פנים מתחילה בפנים אבל חודרת פנימה ויוצרת שינוי בחיים.

שיעור אישי נועד עבורך

ציפיות ואפשרויות שמתחברות יחד לשיעור.

שיעור אישי כולל שיחת איבחון ובחינת הציפיות, אחר-כך התאמת התרגילים כך שאפשר יהיה להתקדם בקצב הנכון והאישי שלך, בשיעור הראשון נחבר סדרה התחלתית, בשיעור השני (החשוב ביותר) נעבור יחד על התוצאות ונתקדם, וכך כל שיעור נוסף יעשיר את מגוון התנועות המתאימות לך וידייק את התנועתיות החדשה לפנים.

אפשרויות:

  1. שיעור של שעה – בקליניקה או בזום, לשיעור של שעה, 340 ₪
  2. שיעור קצר (רק המשך – פעם שנייה ויותר) – בקליניקה או בזום חצי שעה, 190 ₪
  3. חבילת 5 שיעורים 1100 ₪.