מפגש אישי

כי יוגה פנים מסקרנת אותך ויכול להיות שזה בדיוק מה שחיפשת והנה מצאת, אבל נוח לך לשוחח בשקט ובמרחב פרטי ופחות מתחבר לך להחשף בקבוצה.

כי רצית התאמה לפנים שלך ולא רק מידע כללי והתנסות, אולי למשהו מאד ספציפי, אולי כדי לקבל חבילת תרגילים לשמור על הפנים המופלאות שלך רעננות לעוד שנים ארוכות, או אפילו כדי להבין מבפנים איך הפנים שלך נראות מבחוץ ואיך לאמץ הרגלים חדשים טובים מעכשיו והלאה.

כל הסיבות טובות, העיקר שהגעת הנה לתאם מפגש אישי, כמו למשל תרצה שנפגשה איתי כמה פעמים במהלך שנת הקורונה וחוללה שינוי דרמטי ומדהים בפנים וגם מבפנים.

תרצה

אנחנו מכירות כבר שנים, בימים שהחיוך של תרצה האיר את כולם והצחוק התגלגל בחופשיות, וגם בימים לאחר מכן כשהדיבור הפך להיות קשה והחיוך נעצר באמצע הדרך.
7 שנים לאחר השינוי בפניה התחלנו במפגשי יוגה פנים.
שיעורים אישיים מותאמים לכל שלב, עם התמדה מעוררת השראה של תרצה שתירגלה מדי יום לפי ההנחיות, ועם התבוננות פנימית שהתחילה משינוי הבעות הפנים אבל המשיכה להרגלים, לסיפור האישי שעלה בדרך ולאפשרויות שהתחילו להפתח לצד התמורה המופלאה בפנים.
בסרטון הקצר הזה אפשר לראות את ההבדל המשמעותי מתחילת הטיפול לעומת החיוך המדהים שחזר כמה חודשים לאחר מכן.
יוגה פנים מתחילה בפנים אבל חודרת פנימה ויוצרת שינוי בחיים.

מפגש אישי נועד עבורך

להקשיב לך, להתבונן בך, לשמוע מה בדיוק את מבקשת ולהתאים לך את התרגילים כך שאפשר יהיה להתקדם בקצב הנכון והאישי שלך. עם הזמן תוכלי לקחת איתך ספרית ידע  מצטברת לתירגול עצמי.

מפגש מתקיים בשתי דרכים:

  1. בקליניקה ואז נפגש לשעה, המחיר 380 ₪
  2. בזום ואז נוכל להפגש לחצי שעה (210 ₪) או שעה לבחירתך.

לקביעת מפגש אפשר למלא הזמנה ביומן בהמשך, או להתקשר ולתאם בטלפון 058-4917888

Loading...