מיה קרמר ויוגה פנים לצעירות

אתמול נתקלתי בכתבה ב X-net על מיה קרמר שמתרגלת יוגה פנים. כמה שמחתי! לראות שהתחום מתחיל להתרחב ולהיות יותר ויותר מוכר זו שמחה אחת, ולראות שאישה צעירה מתרגלת יוגה פנים כדי לשמור על עור פנים צעיר וגמיש לשנים ארוכות זו השמחה השניה.

יוגה פנים לצעירות

זו המחשבה שעלתה לי כבר מזמן, כי אני מאמינה במניעה וחושבת שהיא המפתח להצליח לטפל גם בהמשך.
יש משפט ידוע – “לטפל בגדול בעודו קטן” – וגם כאן המשפט הזה מתאים, כי כל קמט עמוק התחיל מתנועות שחזרו על עצמן ויצרו קו קטן ודקיק, שלאט לאט העמיק והתקבע. אם נעשה כמה תרגילים פשוטים כל יום, לפעמים מול המראה אבל אפשר גם על הדרך כמעט בכל מצב ביום-יום, נוכל להעניק לעור הפנים את הגמישות והרעננות שמגיעות לו.

איך אפשר כל יום?

לא בעיה. בטוח יש לך 5 דקות ביום של מרחב פרטי לבד, ובמרחב כזה כל מה שנשאר הוא לעשות פרצופים מצחיקים ומרוממים שגם עושים טוב לפנים.
בינינו, אפשר גם במהלך הנהיגה להזיז את השפתיים ולהוציא לשון, לנהגים האחרים זה לא אכפת.
ואפילו בציבור הרחב, כי היום עם הקורונה והמסיכות יש איזור שלם של הפנים אף אחד לא רואה, ואפשר לעשות יופי של תרגילים מאחורי המסיכה, כמו שצילמו כמה נשים מיוחדות והסבירו בשפות שונות, שיהיה קל להבין – הנה כאן.

מה עכשיו

אני מזמינה אותך לקורס טיפול יומי בסיסי שנותן לך בדיוק מה שצריך לעושת כל יום כדי לשמור על הפנים, אז את מוזמנת להרשם כאן בינתיים, אשמור לך מקום בקורס הבא ונהיה בקשר בהמשך.

בינתיים עד שיפתח הקורס עכשיו תסתכלי רגע אחד במראה ותמצאי דבר אחד שאת אוהבת בפנים שלך. אני בטוחה שתמצאי. זה יכול להיות אפילו רק הנמש שנשאר מימי הילדות ומזכיר לך חוויות טובות נשכחות, צלילות בעיניים שמעוררת בך שמחה, בטוח שתמצאי משהו בפנים שלך שאת אוהבת.

עם האהבה הזו לפנים, למעט ככל שיש (או להרבה, כי בעיני את יפה עוד לפני שהכרנו!) את יכולה עכשיו לקחת צעד קטן קדימה ולנסות. להכיר תחום חדש ונפלא שמחזיר אור לפנים.

לכי לנסות תרגיל אחד, או בואי והצטרפי למועדון, או פשוט המשיכי לבקר אותנו כאן עד שתחליטי מה טוב לך.

במועדון יוגה פנים ביקרת כבר?